Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj a torkom, taknyos vagyok....

Fáj a torkom, taknyos vagyok. Kaptam augmentin duot 875 mg-osat. Tegnap már vettem be belőle kettőt ahogy orvos mondta, ma reggel is vettem be. Eddig még nem hatott. Szerintetek fog hatni?

Figyelt kérdés
Hétvégére programom lenne muszáj lenne meggyógyulni.
máj. 29. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Az antibiotikumnak lb 3 nap kell mire egyaltalan elkezd hatni. Utána meg vegig kell szedni akkor is ha jobban vagy.

Ha antibiotikumot kaptal akkor ez nem lesz egy hamar gyogyulo virus, nagy esellyel le kell mondanod a hetvegi programot

máj. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Orvos azt mondja megfazas mert ugye fajt fulem is be volt dugulva es most mar elkezdett kidugulni
máj. 29. 10:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor minek adott antibiotikumot? Nem értem. Max azért h ne ferotzodjon felul.


Ez esetben ne az antibiotikumtol vard a gyogyulast. Hanem a szimpla pihenestol es egeszseges taplalkozastol. A szervezetednek le kell kuzdeni

máj. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azert adott antibiotikumot mert az allergia miatt nekem konnyen ra megy torkomra meg a fulem miatt hogy faj azert az nem kellemes
máj. 29. 12:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!