Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon faj a torkom igy egett...

Nagyon faj a torkom igy egett mit tegyek? Fulem is erzekeny valoszinu megfaztam orvos is ezt mondta

Figyelt kérdés
Kaptam antibiotikumot vettem be delutan meg majd estere kell de meg mindig faj esetleg valamit tipp
máj. 28. 17:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vegyél be fájdalomcsillapítót. Az antibiotikumnak idő kell.
máj. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Es azt hogy előzzem meg hogy az orrfolyás takony ne jojjon ki rajtam?
máj. 28. 19:51
 3/15 anonim ***** válasza:
A ma éjszakát túl kell élni, de a fájdalomcsillapító valamit segít a közérzetben (pl. paracetamol, ibuprofen, kalmopyrin). Holnap vegyél recept nélküli allergia elleni tablettát, az segít, mert az orrfolyás tulajdonképpen allergiás reakció a kórokozó fehérjéire. Pihenj, akár ágyban is, maradj otthon, a betegség idejét ki kell bekkelni. A napsütés is fertőtlenít az ablakból, de ne sokáig.
máj. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen a pihenés a terv. Hetvegere szeretnek jobban lenni nagyon. Szoval pihenni kell. Koszonom a valaszokat.
máj. 28. 20:11
 5/15 A kérdező kommentje:
3 napja szedem az augmentint duot ket szemet veszek be egy nap. A torkomat meg erzem sajnos. Holnap megyek orvoshoz hogy esetleg mas gyogyszert adna e , mi a velemenyetek? Vagy meg hatni fog? 14 szemes a gyogyszer
máj. 30. 14:37
 6/15 anonim ***** válasza:
Mire elfogy, meggyógyulsz, ez 7 napos, és jó gyógyszer.
máj. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm.

Enyhült valamennyire torkom érzem de még nem tokeletes

máj. 30. 14:52
 8/15 anonim ***** válasza:
Folyamatosan javulni fogsz, nem irtódnak ki a baktériumok két nap alatt.
máj. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Meg attol felek hogy a hangom elfog menni. Nekem ez remalmom. Nagy felelmem. Mindenki azt fogja mondani nem fog elmenni hisz ez egy eros gyogyszert es segit
máj. 30. 16:40
 10/15 anonim ***** válasza:
Az a jo, ha kijon rajtad a takony. Amikor mar a betegseg elkezdodott, akkor megvan a menete. Torokfajas utan egeszen biztosan belul mar keszul a valadek, amit kesobb felkohogsz es kifujsz. Aztan utana jol vagy.
máj. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!