Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hányás, hasmenés, lázas vírus...

Hányás, hasmenés, lázas vírus betegség meddig tart?

Figyelt kérdés
Szerdáról csütörtökre lettem beteg azóta is tart bár lázam már nincs. A hasam még mindig megy és leginkább hányingerem rossz közérzetem van még mindig. Szerintetek már múlik elfele? Hasmenésre szedek széntablettát amúgy hányásra csak hányáscsillapítót kaptam

máj. 28. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Hasmenésre vegyél Racibum nevű tablettát, Smecta port, diétázzál(!). Hányingerre próbáld meg a gyömbért, hideg kólát. És igyál sokat, mert a kiszáradás egyik tünete a hányinger, hányás!
máj. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát diétáznom nem nagyon kell mert tegnap egész nap egy fél kakaós csigát ettem csak pl. Nem kívánok semmilyen ételt. Inni édeset iszok mert azt kívánom de refluxom van ezért szénsavasat nem ihatok. Próbálok inni amúgy alapból meg vizet is de semmit nem kívánok. Köszi a válaszodat amúgy. De szerinted tarthat 1 hétig is ez a vírus?
máj. 28. 12:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is elkaptam ezt a vírust, reggel fájt a hasam de elindultam suliba. Útközben elkezdett nagyon csikarni a hasam, azt hittem összefosom magam.. szerencsére volt a közelben egy meki így fogtam a hasam és összeszorított fenékkel futottam a mekibe, ahogy a WCre értem es leültem , mintha pisilnék úgy ment a hasam, kétszer hánytam is.. mivel a suli közelebb volt mint a lakhelyem így bejöttem, de az órák helyett jórészt a WCn ültem/ülök és hol hányok hol a hasam megy , melle pedig nagyon fáj a hasam.. :(

Még két órám van, ebből a mostaniból pedig 20p.. a tanár tudja hogy megy a hasam, azt mondta hogy üljek a WCn és távozzon belőlem aminek távoznia kell 🤢🤮🤮

máj. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves 2.! 1 hét alatt távozott, ami akart :)
máj. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos lenne valami sósat enned, innod, a víz magában nem elég, mert pótolni kell a folyadék mellett az elveszített ionokat is! Nagyon jó lehet egy kis húsleves leve, benne sárgarépa, sós vízben főtt krumpli, rizs. De lehet a patikában venni rehidráló porokat is.
máj. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3 úgy pára nagyon. Nekem hála csak akkor megy a hasam ha már a wcn ülök így magától nem jön rám nagyon hirtelen hogy alig tudom visszatartani. De már arra is gondoltam hogy azért is megy még mindig mert semmi szilárdat nem ettem mostanában. Zacskós levest iszok most mert vettem tuc kekszet de úgy kell magamba tömni annyira nem kívánom az egészet. Nem is tudnék olyan kaját mondani amit szívesen ennék most
máj. 28. 13:16
 7/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, az ovis öcsém hazahozta a rotát az oviból ettől megy a hasam még mindig :( öcsémnek is megy a hasa plusz a szüleim is fosnak és csak 1 WCnk van :(
máj. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!