Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Húgyúti fertőzés antibiotikum...

Húgyúti fertőzés antibiotikum kezelés nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap arra lettem figyelmes, hogy szúrt a pisilés és erős szúrós szaga volt, ezt betudtam annak, hogy nagyon keveset ittam munka közben (egyszerűen elfelejtettem😕). Viszont nap közben gyakori vizelési ingerem volt, ennek ellenére igyekeztem sokat inni. Este megittam egy csészel vese tisztító gyógynövény teakeveréket, aminek hatására “kellemeset” pisiltem viszont hajnali 3-kor amikor nem is szoktam felkelni ehhez.. nap közben is az átlagnál többet voltam wcn, ma estére visszatért az erős szag annak ellenére, hogy igyekeztem iszogatni. Szerintetek ezzel a gyógynövény teakeverékkel helyre jöhet vagy feltétlen antibiotikum kell? Úgyis hétvége van, szóval addig nem tudok beszélni orvossal, csak tapasztalatokra lennék kiváncsi!


Köszi


23/N



máj. 24. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Citromos víz. Lúgosít. Lúgos közegben elpusztulnak a gyulladást okozó baktériumok.
máj. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem javaslom, ugyanis komoly szövődményei lehetnek, menj el orvoshoz és kezdd el az antibiotikumot mielőbb....
máj. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok tőzegáfonya kapszula tea kamillás ülőfürdőminden amig nem jutsz el dokihoz! Nekem antibiotikumos port irt fel felfazasra, egy nap alatt megszüntette.
máj. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor hétfőig próbálom itthon féken tartani, majd kérek a dokitól antibiotikumot😔
máj. 24. 22:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!