Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Menthetetlen beteg vagyok?...

Menthetetlen beteg vagyok? Nem kapok semmit ezekre az eredményekre. De miért? Szerintetek hova forduljanak?

Figyelt kérdés

Neutrofil 71.6 Lymphocita 21.4 Eos 0.2 Vvt.4.7 hgb.146 Basofil 0.3 Mcv 90 Mch 31 Karb 2.3 Glükoz 5.2


Bőr paraesthesia

Polyarthrosis k.m.n.


máj. 19. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:

A laborértékeid gyulladásra utalnak ami magyarázza a polyarthrosist. Polyarthrosisban testszerte több ízületben is degeneratív gyulladás zajlik le.


Átmeneti terápiaként NSAID fájdalomcsillapítók (ibuprofén, diklofenák) kellhet rá. Hosszabb távon injekciók, fizikoterápia, súlyos esetben műtét.


Ha a jelenlegi orvosod nem tesz semmit akkor keress fel másikat.

máj. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Konkrétan mily orvoshoz? A háziorvos pszihiátert javasolt. A másik meg tegretolt îrt fel. Elmennék magánba is ha tudnám hova kell. Mert ők nem küldenek. És majdnem minden beutaós.
máj. 19. 12:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a háziorvosodnak javasolnám ugyanazt.
máj. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!