Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire számítson a Saját Egészsé...

Gallits Gábor Csaba2 kérdése:

Mire számítson a Saját Egészségével kapcsolatban az a Személy, Akinél HSP-t vagyis Herediter Spasticus Paraplegia magyarul Alsó Végtagi Bénulást Állapítottak meg, talán arra hogy ágyban fekvőként kell élnie Haláláig?

Figyelt kérdés
Nekem Sajnos ez a HSP az Alapbetegségem És Ezért Is Gondoltam Megkérdezem Itt.

#HSP #Herediter Spasticus Paraplegia #Alsó Végtagi Bénulás
máj. 17. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
És miért írod nagy kezdőbetűvel a szavakat?
máj. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En nem tudok semmit errol a betegsegrol es sajnalom, h teged ezzel diagnosztizaltak.

De ha "csak" az also vegtagok erintettek, akkor kerekesszekkel meg lehet minosegi eletet elni.

Sok erot kivanok

máj. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és kerekesszékes vagyok kicsivel több mint két éve,de tudom hogy erről leginkább majd pszichiáter szakorvossal kell beszélnem és azért is írtam mindent nagy betűkkel mert mutatni akartam hogy fontos nekem ez a kérdés.
máj. 19. 14:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Nehez lehet feldolgozni, foleg, ha elotte aktiv eletet eltel.

Igen, jo lenne beszelned vkivel, ha 2 ev utan sem tudtad elfogadni. Azt gondoltam teljesen, h most kaptal diagnozist.

Nem tudom, tagja vagy a mozgasserultek egyesuletenek? Ott lehet tudnanak valamelyest segiteni.

máj. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!