Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hol tudok nemi betegség...

Hol tudok nemi betegség vizsgálatot csináltatni diszkréten?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy az utóbbi barátnőmben mint kiderült számtalan fickó megfordult már (állítólag prosti is volt egy időben..).

Aztán most bennem a félelem, hogy ugyan elkaphattam e valamit.

Netem keresgéltem ilyen magán dolgokat de ott csak 1-2 betegséget néznek 20-30 ezerért… Itthon az orvosiba nem akarok bemenni mert alapból onnan kihallani mindent és kis település utánna majd hallgathatom a pletykákat…

Szóval hova tudnék elmenni csináltatni egy átfogó tesztet ami vagy magán vagy tb alapú ami kb minden fajta ilyen betegségre kiterjed? Minél előbb szeretném mert nem akarok senkinek átadni semmit ha el is kaptam valamit…


máj. 5. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
STD labor.
máj. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Beírod a keresőbe, hogy "std szűrés" + a város, ahol laksz, aztán válogatsz :)

Nem tudom, hogy hány betegséget szűrnek, de szerintem a legfontosabbak benne vannak a csomagban.

Amúgy nem tudom, hogy mikor fertőződhettél meg, de ha azóta tüneted nincs, a teszt pedig negatív, akkor szerintem megnyugodhatsz.

máj. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Nem néztem még a tünetek után de egyenlőre nem tapasztaltam semmit, eltelt 2 hónap azóta, sőt az első eset után, hogy elkaphattam volna bármit is kb fél év.

máj. 5. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!