Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Étkezés utáni rögtön hányásnak...

Étkezés utáni rögtön hányásnak mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Most reggeliztem csak, mert reggel vérvételre kellett mennem éhgyomorra. Ettem egy kis májat savanyú káposztával. Májat ettem múlt éjszaka is, nem volt akkor gondom. A káposzta új, most vettem.


Kb 5-10 perccel azután, hogy megettem az utolsó falatot rohantam a wc-re, mert hánynom kellett. Nem hiszem, hogy ételmérgezés, mert annak azért általában kell 1 óra, hogy "hasson". Mi más oka lehet?


máj. 2. 12:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyébként mást nem érzek. Nem vagyok lázas, nem szédülök, semmi. Van egy múlt éjszaka hirtelen jött derékfájásom, de szerintem annak semmi köze ehhez. Most, hogy kijött minden más nem érzem a hányingert.
máj. 2. 12:46
 2/6 anonim ***** válasza:
Kávé, gyomorsav esetleg?
máj. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kávét nem iszok egyáltalán, és ma csak vizet ittam, azt is csak a vérvételig, szóval kb 2 órája nem ittam. Éjfél óta csak víz ment belém. Ezért is nem értem mi volt.
máj. 2. 13:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Hirtelen és gyorsan ettél.
máj. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Savanyú káposztától definíció szerint hánynék.
máj. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gastroparesis is lehet
máj. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!