Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miert ödemas a bal szemem alatt?

Miert ödemas a bal szemem alatt?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok, nem dohanyzom, nem iszom, allergiam nincs és nagyon csunya a bal szemem alatt a bőr.

A jobb szemem alatt teljesen sima, a bal szemem alatt be van dagadva, sokkal sötetebb és nem tudom hogy az zsir vagy folyadek de gondolom felgyülemlett folyadek. Nagyon csunya.

Ennek mi lehet az oka?



ápr. 18. 06:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Mennyit szoktál aludni?


Próbáld meg hideg vizes borogatással lehúzni, illetve aludd ki magad.


Valamint mivel ebben a gravitációnak is nagy szerepe van így célszerű magasabb párnán aludni éjjel.


Ha viszket, fáj, ki van pirosodva akkor menj orvoshoz!

ápr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos az alvassal vannak gondjaim. De nem furcsa hogy csak a bal oldalon ? Arra gondoltam hogy talan szivproblemara után.
ápr. 18. 13:12
 3/7 A kérdező kommentje:
* utal
ápr. 18. 13:12
 4/7 anonim ***** válasza:

#3 Szívprobléma esetén a bal lábszár szokott ödémásodni. Szívelégtelenség esetén gyakori. Nekik erre írni is szoktak fel Furosemidet.


Ilyen fiatalon neked biztos nincsen szívelégtelenséged de még csak egyéb szívproblémád sem. Nem azt mondom, hogy nem lehet ilyen fiatalon szívbetegsége valakinek de az tünetekkel jár.


Inkább az alvás probléma okozza. Simán lehet féloldali is. Pl ha az oldaladon alszol az magyarázatot adhat erre.

ápr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
ápr. 18. 19:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, ha szívprobléma, akkor mind a két láb duzzadt boka fölött.
ápr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
41%
Én megnézetném a vastagbél felszálló ágát.
ápr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!