Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mandulaműtét, mandulakövek? N

Mandulaműtét, mandulakövek? N

Figyelt kérdés
Már évek óta látom, hogy vannak mandulaköveim, de sose foglalkoztam vele. Viszont most már bosszant, hogy ha bele nézek a számba, látom, hogy ott vannak a kis fehér gömbök a manduláimon. Van amelyik ki is jön magától. El kezdtem gondolkozni a műtéten, viszont olvastam, hogy mennyire rossz utána. Iszonyat fájdalmas 2 hétig, nyelni is nagyon nehéz, van aki belázasodik, el kezd vérezni, amivel kórházba kell menni, stb. Nagyon félek. Nagyon nagyon félek :/

jan. 25. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is menj el orvoshoz, majd ő megmondja kell e műtét. A köveket ha nem túl nagyok, ki tudod szedni magadnak, vagy létezik lézeres eltávolítás. De az orvos megmondja mire van szükséged.
jan. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt láttam videóban, hogy nem szabad nyomkodni, nem szabad kiszedni.
jan. 25. 20:17
 3/6 Szolovjov ***** válasza:
Mikor én voltam gyerek szinte hobbiból vették ki a mandulákat. Az enyémet is kioperálták, mert sokszor gyulladt be. Nem tudom ma is így tennének-e.
jan. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Félek attól is, hogy sokat hiányoznék a munkából műtét után.
jan. 25. 20:40
 5/6 anonim ***** válasza:

csak pár napig fájdalmas, olyankor csak pépeset lehet enni.

de ki fogod bírni!

jan. 26. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jómagam magamnak távolítottam el.


Az viszont már súlyos, ha látszik is rendesen.


Nekem azok a picik is baromira feszítették a mandulámat, kellemetlen érzés volt.


Hogy a fenébe nem foglalkoztál eddig velük??


Alig 1 mm nyi darabkának is undorító, erős szaga van.


Tele van bacikkal.


Emellett undorító szájszagot okoz.


Mielőbb tisztítsd ki, ha kell orvosi úton.

febr. 23. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!