Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valakinek volt hasonló fülprob...

Valakinek volt hasonló fülproblémája?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron egyszer csak nem hallottam a bal fülemre, zavart minden hang,zúgott a fülem. Elmentem fizetős fül orr gégészetre, aztmondták füllürthurut. Kaptam orrsparyt, nem múlt el. 1 hónap múlva elmentem az itteni fül orr gégészetre, itt se mondtak semmi újat. Azóta is van hogy havi 3-4 napra ilyen állapotba kerülök. Viszont ez a nyár borzalmas volt. Heti 7 napból 4-et nem hallottam, erős fulzugassal, szédüléssel. Elmentem megint ful orr gégészetre. Aztmondták be vannak húzódva a dobhártyáim. Fújtak levegőt az orromba, kaptam allergia gyógyszert és orrsprayt. Nem lett jobb. 1 hónapja megint voltam aztmondták majd jobb lesz, megint fújtak levegőt az orromba. Orrsparyt es az allergiagyógyszert is használom de semmi. Egész nyáron nem klímáztam, nem voltam huzatba sem. Járt valaki így? Talált rá megoldást?

#fül #hallás #Füllürthurut
2023. okt. 30. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Zúgott már a fülem az után, mikor egyik unatkozó ismerősöm órákat beszélt velem mobilon. Idővel elmúlt. Azóta kikapcsolt állapotban hever az asztalomon a mobil. Még az életkedvem is jobb lett, talán még fiatalodtam is. Akkor szoktam bekapcsolni, ha például utazás közben az időre vagyok kíváncsi, vagy fényképet készítek.

Az említett ismerősömnek meg a mikrosütős kezelést javasoltam, hogy a fejére húzom bekapcsolt állapotban. :))

2023. okt. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg normális valaszt?
2023. okt. 30. 14:38
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Mr vagy Ct szükséges lehet. Polip,orrmandula,daganat okozhatja. Nem küldtek még sehova?
2023. okt. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem de egyből daganat... Köszi a megnyugtatást.
2023. okt. 30. 16:57
 5/8 Senior Séf ***** válasza:
Első körben zárd ki az étrendedből a glutént és a hüvelyeseket. Ha továbbra is jelentkezik a probléma, vezess étkezési naplót, és figyeld meg,milyen ételhez köthető. Ehhez persze nem a bolti műkajákat kellene fogyasztani.
2023. okt. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első körben menjen el képalkotó vizsgálatra, mert anélkül honnan a fenéből tudják az orvosok is,hogy mi van pontosan?
2023. okt. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Talán az orvosnak kéne beutalnia nem? Többször jártam náluk!!!!!!!!
2023. okt. 30. 20:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen,nekik kéne. Ha nem múlik a fájdalom,akkor be is fognak.
2023. okt. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!