Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon alacsony vérnyomás?

Nagyon alacsony vérnyomás?

Figyelt kérdés

88/52 P.79

Most mertem meg es ezt jelzi.

Ez normális egyáltalán lehetséges?



2023. okt. 22. 02:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg merül az elem a vernyomasmerodben
2023. okt. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Kétlem két órája meg 116/62/88 nal volt
2023. okt. 22. 02:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Az őserdőben az indiánoknak 90/60 a vérnyomásuk. Vígan vadásznak vele. Ha nem okoz panaszt, akkor teljesen jó.
2023. okt. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 81/68 volt a vérnyomásom nemrég, előtte meg 82/valamennyi és 69-es pulzus. Elég rosszul éreztem magam, többször majdnem elájultam, nem bírtam kimenni a wc-re sem, csak később. Még mindig nagyon gyengének érzem az izmaimat. A vérnyomás csökkentőből véletlenül többet vettem be, azért ment ennyire le. Amúgy meg mindig magas szokott lenni. 140, 150 körül ami még nem túl magas ,de ez is vérnyomáscsökkentővel mért eredmény volt.Kávém nincs itthon, így kipróbáltam a fekete teát,ami állítólag tartalmaz koffeint.
2023. okt. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!