Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fülkürthurut vagy valami más...

Fülkürthurut vagy valami más inkább?

Figyelt kérdés

Segítségeteket kérem, főleg aki tapasztalt ilyet.


Pontosan egy éve, egyszer csak nem igazán hallottam a bal fülemre, zúgott, füldugó nélkül zavart minden hang. Már 3-4 napja tartott, elmentem fül orr gégészetre (magán, fizetős) ahol aztmondták fülkürthurut a klímától, vagy huzattól. Kaptam rá egy orrsparyt. Kb 2 hétig elmúlt majd újrakezdődött. Elmentem egy másik dokihoz (tb alapú), aki szintén aztmondta fülkürthurut, majd elmúlik. Nos elmúlt, de azóta is havi szinten van 3-4 nap amikor ebbe az állapotba kerülök, erős fülzúgással, halláscsökknéssel. Januárba elmentem újra, mert megint 1 hétig szenvedtem, ismét fizetős orvoshoz. Nem mondott semmi újat. Klímát nem használtam. Ezen a nyáron mostnár negyedjére jön elő, napokig tart egyre erősebbek a tünetek, fülzúgás stb. Klímát egyáltalán nem használok, itthonról dolgozom, nem járok se autóval se tömegközlekedéssel. Huzat sincs itthon. Volt már valakinek hasonló? Már negyedjére mennék ezért és semmi sem történt.


Köszönöm aki tud segíteni.



2023. aug. 20. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! A fûllfàjàsodra szedhetsz fàjdalomcsillapitòt, gyulladàscsökkentô gyògyszert. Hatàsos mòdszer az Infralàmpa hasznàlata, ezt naponta többször ismételjed meg, alkalmanként maximum 20 percig. Az otthoni kezelésnél viszont kerûld a fûlcseppet, ne csepegtessél semmit se a fûledbe, mert àrthatsz vele, mert nem tudod milyen àllapotban van a dobhàrtyàd. Könnyen kaphatsz középfûllgyulladàst.
2023. aug. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem fáj a fülem
2023. aug. 22. 00:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!