Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A lábamtól felfele jövő fura...

A lábamtól felfele jövő fura érzés nem hagy aludni, mi ez?

Figyelt kérdés
Éjjel lefekszem tök fáradtan, és egy nagyon kellemetlen érzésem van, szinte fáj feküdni. Fel kell állnom. A lábamtól indul ki úgy érzem és így jön felfele... mintha mehetnékem lenne.. mintha idegi dolog lenne de nem biztos.
2023. júl. 23. 10:08
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
10es igen a gyógysör egészséges. Mikor estére veszek magamnak egy minosegibb sört és egykis ropit mellé... kényelembe helyezem magam es elkortyolgatom akkor en is ellazulok.
2023. júl. 23. 11:11
 12/19 anonim ***** válasza:
8-as vagyok...a világon mindent kipróbáltam, de van egy pont amikor a kialvatlanságnál jobb az altató. Kivánom mindenki aludjon jól, magától!
2023. júl. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nekem pszichiátriai gyógyszer mellékhatása. Elég kellemetlen, tegnap sem tudtam elaludni ez miatt, csak plusz altatóval.
2023. júl. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
13as szedtem en is pszicho tabit regebben es azt hittem az okozza. Most nem szedek semmit es megis elojon a problema. Súlyosabb is
2023. júl. 23. 23:33
 15/19 anonim ***** válasza:
Nyugtalan lábra Mirapexint adnak, próbáltad?
2023. júl. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Szerintem nem a lábammal van a gond... hanem ez valami belső szorongás / ideg.
2023. júl. 24. 10:13
 17/19 anonim ***** válasza:
Amilyen tünetet leírtál az nem szorongás, a szorongás gyomorideggel, nehézlégzéssel, mellkasi nyomással, szívdobogásérzettel jár. Sajnos tudom.
2023. júl. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
17 köszönöm szépen a gyors választ. Igazad lehet. A lényeg most belkezdtem szedni vitaminokat, és megyek vérvételre. nincs más ötletem :(
2023. júl. 24. 11:05
 19/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok,

Pár napja szedek vasat és iszok magnéziumot, plusz lefekvés előtt átmasszírozom a lábam a zuhany alatt (hideg - meleg vizes zuhany).... és igen jót aludtam múlt éjjel. Jó lenne ha ez segítene hosszabb távon is így kúra szerűen.

2023. júl. 25. 08:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!