Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan gyogyuljak ki a króniku...

Hogyan gyogyuljak ki a krónikus tudonyalkahartya gyulladasbol?

Figyelt kérdés

Egy éve tart. Egy betegség után maradt meg ez az érzés. Szűkebb horgok, tudonyalkahartya és hörgő gyulladas,nehezebb légzés, köhögés.

Röntgen semmit nem mutatott ki, orvosok se tudták mi ez,azt mondták semmi baj nincs. Próbáltam asztma sprayt, mindent. Nem javult.... Természet gyógyásznal voltam, ő volt aki megtudta egyáltalán mondani mi a probléma... és valszeg a pfizer oltás okozta

Hogyan gyogyuljak ki ebbol?


2023. máj. 10. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
37%

"Természet gyógyásznal voltam, ő volt aki megtudta egyáltalán mondani mi a probléma... és valszeg a pfizer oltás okozta"


Eddig a pontig vettem komolyan a kérdést.

2023. máj. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos nekem is már 3 hónapja tart a köhögésem, hörög hurut szerű. Voltam orvosnál azt mondta, hogy sok embernek van hasonló. Mist egy orrspret irt föl, hátha segit, ha nem segitene, azt mondta menjek vissza, akkor ad egy orvosságot. Nagyon kellemetlen ez a folytonos köhécselés. Nrkem is azt mondták, hogy a pfeizer oltástól van.
2023. aug. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!