Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Seborrheás dermatitisz miatti...

Seborrheás dermatitisz miatti arc pirosságra jó krém?

Figyelt kérdés
3 bőrgyógyásznál voltam már és sajnos mindannyian egy olyan krémet (alksebor) ajánlottak ami hónapok óta hiánycikk. Az arcom nagyon ki van pirosodva, mindenki megjegyzi akivel találkozom és sajnos hámlik is, bioderma sensibio ds-t kenek rá több mint 1 hete és semmivel nem lett jobb. Ha valaki esetleg tudna ajánlani jó krémet akár olyat is amit receptre lehet kapni, ami elmulassza ezt a pirosságot azt megköszönném nagyon.
2023. ápr. 28. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem pontosan. Alkcema krém úgy ahogy leviszi, de azt meg nem nagyon szabad arcra kenni, csak vékonyan keveset. Fluoridmentes fogkrémet kell használni, most kipróbálok valami új keveréket írok ha jó.
2023. ápr. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Én a Sensibio ds+t használom.

Korábban viszont segített a tobradex kenőcs is (habár szemre van eredetileg, nagyon jó ekcémára is, mert van egy kis szteroid tartalma).


Vagy ami még nagyon használt nekem, az a protopic 0,1%os kenőcs, mindkettő vényköteles, ráadásul egyik orvos barátom szerint a protopicban a hatóanyag elég erős. Szóval csak óvatosan, de végső elkeseredésben lehet, hogy segíthet.

2023. ápr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem viszonylag enyhe,

Aquaboom hidratáló krém segíteni szokott.

2023. ápr. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!