Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mikor kezd el hatni az sh-iver...

Mikor kezd el hatni az sh-ivermectin light hullámos papagájoknak? Milyen gyakran kezelhetek egy atkás hullámost?

Figyelt kérdés

A napokban vettem észre, hogy a madaram viaszhártyájának az alját egy fehéres rész alakult ki és sokat igazítgatha magát a szárnya alatt(is) és a lábát is vakargatja.

Tegnap cseppentettem egyet a nyakára, de mintha még többet vakarózna azóta. Érdekelne, hogy mikor várhatok javulást, és mikor ismételhetem meg az eljárást.

(Esetleg ezidő alatt lehet fürdővizet adni neki? Láttam olyat is, hogy valaki bekeni oliva olajjal a csőrét és a lábait, és a vizébe is cseppentett egyet. Erről mit gondoltok?)

Kicsit sok kérdés így egyszerre, de remélem kapok segítséget legalább a fő kérdésre :)

Előre is köszönöm a segítséget! :)



2023. ápr. 23. 13:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Atka ellen segíthet, ha az érintett területekre finom ecsettel kénport visznek fel, mert a kén beépül a kitinpáncélba és azt meggyengítve elpusztul az atka.
2023. ápr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!