Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A Diclofenac duo gyulladáscsök...

A Diclofenac duo gyulladáscsökkentő hatása hány nap után érezhető?

Figyelt kérdés
Szedtem harom napig utana elhagytam hasfajas miatt, es nem is ereztem hogy hatott. Viszont negyedik nap elkezdtem magam jobban erezni. Lehet hogy kesobb kezdett volna el hatni? Esetleg tudtok alternativat veny nelkuli gyulladascsokkentsre?

2023. márc. 30. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztosan nem napok után hat.


Tanácshoz meg jó lenne tudni, milyen fájdalomról van szó.

2023. márc. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Nem hasfájásra, hanem gyulladásos fájdalomra hat, pl. izületi fájás. Ilyenkor viszont a bevételtől számított 1 órán belül hat és hatása akár 1,5 napig is eltart. A "hasfájás" egészen más kategória, ott inkább nyálkahártya ill. izomfájás van (lágy részek), ott más fájdalomcsillapító a hatásos.
2023. márc. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2: a Kérdező hasfájás miatt hagyta el a gyógyszert, nem arra szedte.
2023. márc. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazabol izuleti vagy csont fajdalomta gyulladasra kaptam es rossz kozerzetre. Harom napig semmit sem ereztem, majd elhagytam a hasfajas/ hasmenes miatt es negyedik nap kezdtem magam jobban erezni. Ket harom napig jobb volt majd ujra jott a fajdalom es levertseg.
2023. márc. 30. 11:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem így hat a gyógyszer. Menj vissza az orvosodhoz.
2023. márc. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!