Ez lehet agydaganat?
Sziasztok!
Kezdeném azzal, hogy hipochonder vagyok, mindenert orvoshoz járok, mútlhét óta érzek a fejem hátsó részében nyomást, a nyakam fölött, csináltattam egy teljeskörű vèrképet ami teljesen negatív lett, sokat szorongok stb.
Kimutatná a vérvétel ha valami lennr, vagy kellene hozzá a tumormarker vervetel?
Köszi.
Egy hipochondernek minden daganat és rák, mert ha rákeres a neten egy random semmitmondó dologra, akkor egy fejfájás, orrvérzés (vagy bármi ami magától elmúlik) az már biztos a rák ami épp szétterjed a testben és ideje szervezni a temetést.
Elmentél az orvoshoz, nem találtak semmit. Innentől kezdve az agyadat egy orvoshoz kell még elvinni és kicsit gyógyítani rajta, pszichológus a neve.
priv:
"Hogy érted amit írtál?
Kifejtenéd?"
Na most már érzem én is a nyomást...
Kicsit érdemlegesebb válaszokat vártam, neurologusnál kimondottan nem jártam, csak egy teljeskoru verkepet kért az orvosom, az teljesen negatív lett, az kimutatna valamit?
Vagy inkább az MR, vagy a CT?
"Kezdeném azzal, hogy hipochonder vagyok"
Erről ennyit. Agybeteg vagy, de nem agydaganak.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!