Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan ember akinek az...

Van itt olyan ember akinek az ismerősei között, volt aki Myeloma multiplexben szenvedett? Mennyi ideig tudott vele együttélni?

Figyelt kérdés

#multiplex #Myelóma
2023. febr. 23. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában nem gyors lefolyású. Sokszor éveken át csak megfigyelés alatt tartják a beteget. Kezelni is elég jól lehet. Persze, attól is függ, mikor derült ki.
2023. febr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A férjemnek is ez a betegsége volt. A diagnózis után fél évig élt.

1 hónapja halt meg 41 évesen. :(

Elkezdte rögtön a kemoterápiát, nem volt rá jó hatással folyamatosan romlott az állapota. Az immunrendszere teljesen tönkrement, rengetegszer volt tüdőgyulladása. Ez tényleg gyors lefolyású betegség. Borzasztó azt látni, hogy mennyire tönkre mehet így egy ÉLET.

Szerintem mindenkinek másképpen reagál a szervezete.

Javasolni azt tudom, hogy minden napot, percet ki kell használni, ha van rá lehetőség!

2023. febr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Visszatérve az előző válaszomra, nem biztos, hogy mindenkinél gyors lefolyású, de a férjem esetében sajnos az volt.
2023. febr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elsősorban az idősek betegsége. 65-70 év az átlag életkor. Csak a betegek 3%-a 40 éves vagy fiatalabb. Lehet, hogy a férjednél pont azért volt olyan gyors lefolyású, mert fiatalon jelentkezett nála?
2023. febr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Igen, tudom nagyon sokat olvastam róla, amikor kiderült.

Az orvos mondta, hogy ilyen fiatalon nagyon ritka ez a betegség, és mindegy, hogy az illető fiatalabb vagy idősebb, ha annyira megtámadja a szervezetét, akkor nem lehet sajnos mit csinálni.

2023. febr. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!