Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet hosszú távon valami...

Lehet hosszú távon valami bajunk, ha jól felöltözve vagyunk egy nem túl meleg házban?

Figyelt kérdés

Eddig sem vittük túlzásba a fűtést, 19 fok volt, de most csak 16 fok van. Az öltözék: thermopulóver, mellény, vastag nadrág, vastag zokni, bélelt mamusz.

Nem fázunk, enek ellenére lehet később valami bajunk?


2023. jan. 16. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. jan. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajotok nem lesz, megszokja az ember a kicsit hidegebbet. Bár aki a hidegben dolgozik, sokszor 10-12 fokos lakásban is jól érzi magát. Ennél lejjebb azért ne menjetek. Ha keveset mozogtok, takarózzatok be. Plusz: jó lehet lezuhanyozni jó forró vízzel akár nap közben is, ezzel pár óráig javul a hôérzeted.
2023. jan. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
baszus 1 hónapja nincs fűtésünk de sose oltoztem be így,és mivel konbicirkonk van igy melegviz se szoval egy honapja jeges furdot veszek ami meg nem is lenne rossz de 12 fok van a furdobe,a tobbi helyen 16korul,nem lett semmi bajom,de remelem azert megcsinaljak lassan
2023. jan. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Főiskolás koromban egy évig laktam fűtetlen szobában. Télen, ha sütött a nap, gyakran kint melegebb volt, mint a szobában.

Soha nem voltam annyira egészséges. Igaz reggel iszkoltam a suliba melegedni, ill. a koleszba fürödni.

2023. jan. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!