Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akinél kialakult post-covid...

Akinél kialakult post-covid szindróma, milyen előzményei voltak? Illetve meddig tartott?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy oltottaknál is előfordul-e. Kit mennyire viselt meg a szindróma?

Köszönöm!

Jobbulást!



2022. dec. 12. 21:43
A kérdező szavazást indított:
Oltott, volt post covid.
Oltott, nincs post covid.
Oltatlan, volt tesztelve, volt post covid.
Oltatlan, volt tesztelve, nem volt post covid.
Oltatlan, nem volt tesztelve, volt post covid.
Oltatlan, nem volt tesztelve, nem volt post covid.
15 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Nekem post oltás szindrómám van az biztos és ez marad örökre így..Amióta be lettem oltva visszatért a gyerekkori már 15 éve nem látott asztmám.👏 sajnos nagyon sokan vannak hasonlóan.
2022. dec. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Saját esetemre nem tudok szavazni, oltott, de nem kaptam el a covidot. A család igen, nincs post covid szindróma.
2022. dec. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 oltás után covid februárban, majd 3. oltás, postcovid azóta is tart, fura szagok, többféle ételnél nagyon rossz íz.
2022. dec. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első fertőzésem (egészen az elején, 2020 márciusában) után több hétig tartó fáradtság következett. 3 oltást adattam be, de a 3.-at megbántam, azt követően nagyon felerősödött a savas refluxom. Az idei nyári fertőzés után nem tapasztaltam utóhatásokat.
2022. dec. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

20 hónapja szenvedek a post covidtól...

Ízlelés, szaglás részben tért vissza. Emiatt hizok, alig tudok valamit megenni. Így szinte csak pékárut eszem...

Emellett ráz a hideg, fáradt vagyok. Sokszor vagyok rosszul.

2022. dec. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó, oltott vagy?

Próbáltál már milgammát szedni?

Ha elhízol, csak rosszabb lesz, abba kellene hagyni a pékárut, amíg nem késő.

Nekem tegnap asztmás rohamom lett, sosem volt, kb.5 héttel vagyok a fertőzés után.

2022. dec. 19. 11:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Betegség után oltottak be csak.

Mindent is beszedtem rá, hónapokig próbálkoztam mindennel.

Jobbulást kívánok!

2022. dec. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!