Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinek milyen COVID utóhatása...

Kinek milyen COVID utóhatása van ami még mindig tart, vagy mostanáig megmaradt?

Figyelt kérdés

Van itt olyan, aki még tavaly télen, vagy akár még 2020-ban kapta el és azóta sem állt teljsen helyre?


Milyen tűnteti maradtak meg, vagy milyen elváltozásokat szenvedett?



2022. dec. 8. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem úgy érzek bizonyos ízeket. Akkor elment full az ízlésem-szaglásom, és ez ugyan visszatért de másképp.

A legszembetűnőbb hogy rossz ízét érzek a paprikának. Előtte a kedvenceim között volt, de ma már semmibe nem esik jól megenni.

Ezenkívül a hagymás dolgoknak is más (rosszabb) ízét érzek. Meg van még pár íz, de azokra nem olyan erősen jellemző.

Nekem az első covid (2020) óta van ez, és bár elkaptam tavaly is ott már nem ment el az ízlésem. Valószínű már soha nem érezhetem úgy a paprika ízét mint régen.

2022. dec. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Nekem azóta folyton petefészekcisztám van. Hol kiújul, hol felszívódik. Ráadásul fájdalmas is. A nőgyógyászom a megfelelő fogamzásgátlót keresi, mert az eddigiek nem váltak be erre a problémára. Azelőtt nem volt ilyen bajom, a doki szerint okozhatja a covid.
2022. dec. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
Jó becoptátok ezt a kamut! :D
2022. dec. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Az egyik barátom egyes csokikat nem tud megenni. Nem mindet, de a legtöbbre azt mondja, hogy benzin ízű, pedig Covid előtt szerette a csokit :DD
2022. dec. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Senior Séf ***** válasza:
45%
Nézegesd a FB Pfizer mellékhatások csoport bejegyzéseit. Falnak mész tőlük.
2022. dec. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Feleségem tavaly januárban volt Covidos (kórházba is került).

Szaglása és ízérzékelése azóta sem jött helyre. Sok mindent dohos, romlott ízűnek érez. Sokszor főzés közben is büdösnek és rossz ízűnek érzi az ételeket.

Én megúsztam másfél nap lázzal és 2 hét köhögéssel, viszont utána pulzus problémám lett, azóta arra gyógyszert szedek.

Meg azóta hamarabb kimerülök az itthoni ház körüli munkákban.

2022. dec. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#4 vagyok


Azta. Nem is hittem, hogy ilyen hosszú és kemény mellékhatásai is vannak a Covidnak. Az, hogy egy-két ízt máshogy érez valaki utána még még úgy-ahogy elmegy, de hogy gyógyszert is kell szedni rá! Én anno megúsztam egy délutánnyi enyhe fejfájással, azóta semmi bajom.

2022. dec. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%
Ez már lejárt téma, Pistike.
2022. dec. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!