Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hörgőgyulladás hatékony...

Hörgőgyulladás hatékony elmulasztása?

Figyelt kérdés

Nyáron lebetegedtem és azóta fenállnak a felső légúti tünetek a hörgőmet illetően. Köhögési inger (néha úgy hogy valami csikálja a torkom, néha úgy hogy én köhögök magamtól mert érzem hogy utána jobban kapok levegőt).

Tüdőm tiszta,meg is hallgattak. Asztma vizsgálaton is voltam és m vagyok asztmas. Szedtem 6 hétig ennek ellenére asztma gyógyszert, mert a tüdőgyógyász szerint ez elmulasztja a hörgő gyulladásom mrrt ugye antibiotikummal nem lehet elmulasztani hiszen nem bakteriális eredetű (egyébként a nyáron a haziorvos 4 különböző antibiotikumokot szedetett be velem) Nem segített az asztma gyógyszer se, és most allergiára gyanakodnak egy masik tüdőgyógyászaton. Volt valakinek hasonló tünete, betegsége? És mi vált be,hogy lehet elmulasztani?



2022. nov. 2. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs penész a lakásodban? V nem megfelelően karbantartott légkondi (akár fűtésre)?

Nálunk minimális penész volt a sarokban és egy évvel később vettük észre, hogy a szekrény mögött egy óriási penészfolt lehetett már régóta. A férjem vsz emiatt köhögött.

2022. nov. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is ilyenn hörgő gyulladásom van ,nálam már 3 hete tart , elég magas a véremben tőle a gyulladás, ugye normál esetben 5 a norma,nálam.kezdetben 123 volt, most 3 Doboz antibiotikum után lement 77 re ,de már nem köhögök annyit ,de nálam durva dolgokat hozott magával, egy bevérzést is például
jan. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia meddig tartott a kohoges?
júl. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!