Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen munkát végezhetek, ha...

Milyen munkát végezhetek, ha 20°-os gerinc gőrbületem és két csigolya beszűkülésem van?

Figyelt kérdés
Voltam már neurológusnál és reumatólógusnál,a neurológus szigorú fizikai kíméletet javasolt. De én nehéz fizikai munkát végzek(családi állapot miatt nem tudom otthagyni),viszont folyamatos fájdalmam van (a csont kattogását is hallani). Nem tudom hogy ezzel hova menjek és hogy esetleg leszázalékoltatnának-e.
2022. okt. 31. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Akkor ne végezz nehéz fizikai munkát te degenerált.
2022. okt. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod abbahagyni akkor minek tetted fel a kérdést? Ha ilyen hülye vagy, már meg ne sértődj, akkor tedd tönkre magad, és akkor nem csak ez lesz a legkisebb gondod.


Leszázalékolni azért nem kell, mert sok lehetőség van azért, amihez nem kell emelni, viszont oda jóval nehezebb bejutni. Van valami végzetséged, vagy bármi iskolád?


Keres valami másik helyet, addig menj el fizetett szabadságra, vagy menj el az orvoshoz és irasd ki magad.


Csak, hogy tud mi vár rád, ha folytatod: esetleg becsípődik az egyik csigolyád, vagy még komolyabb dolog történik a csigolyádal le is bénulhatsz teljesen, vagy lábtól lefelé. De ha ez neked megér ennyit akkor nyomasd, sok sikert.


Hány éves vagy?

2022. okt. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
8 általánosom van és 53 éves vagyok.
2023. ápr. 13. 12:33
 4/7 A kérdező kommentje:

Vidéken élünk, nem sok lehetőségem van végzettség nélkül.

Nem százalékolnak le, mert 76%-ban egészségesnek nyilvánítottak.

2023. ápr. 13. 12:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Tanulj szakmát, azt akárhány évesen tudsz, ráadásul fizetnek érte. Gyakorlati részét.


Valami olyat keress, ami egyszerű.


8 általános sajnos édes kevés bárhová, egyetlen esély, ha kitanulsz valamit, és nyugdíjig azt csinálod.


Leszázalékolásra ne is gondolj, mert ilyen árak mellett, az zsebpénznek is kevés lenne.


Esetleg valami ismerősöd nincs, aki betud téged juttatni valahová?

2023. ápr. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csináltam dajka szakmát. Sajnos nem tudok benne elhelyezkedni évek óta. Milyen szakmát lehetne tanulni? A környéken építőipar, vendéglátás, egészségügy maximum ahova keresnek embert de oda is nagyon ritkán és sajnos nem az én korosztályomat veszik fel.
2023. ápr. 13. 14:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Gondolom hölgy vagy, ha dajka. Dajka nem igazán keresett szakma, és kell egy két jó ismerős.


Esetleg valami fodrász, vagy szépségipar?


Van valami kezdő tőkéd? Mert ha lenne, akkor saját szalonban el tudnál dolgozni, és kezdetben megszakadni se kell.


Vagy, elkell kezdeni tanulni, és mehetsz irodába, ez viszont nem tudom, hogy működik sajnos. Mármint a tanulás. Sajnos az érettségi a minimum ilyen helyeken. De számolni, meg ilyen alapvető dolgokat te is tudsz számítógépen.


Amivel semmiképpen ne foglalkozz, ilyen online szar munkák amiket ígérnek. MLM meg társai.


Szóval, hajrá, bele kell kezdeni nincs mese.


Ha az állás nem okoz fájdalmakat, és jól mozogsz a konyhába, akkor konyhai kisegítő, vagy mosogatni, meg ilyesmik is jól fizetnek manapság.


Itt ahol én vagyok, 300 felett visznek haza nettóban a mosogatósok. Viszont kemény munka. De mégse fizikai, és nem kell emelni.

2023. ápr. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!