Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mostanság COVID-nál mennyire...

Pitör2 kérdése:

Mostanság COVID-nál mennyire gyakori a napokig tartó láz? 4 napja esténként felmegy bőven 38 fölé.Napközben a hőemelkedés tartományban mozog.Mégsem annyira enyhe?

Figyelt kérdés

2022. aug. 22. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
De enyhe. Covidnál a súlyos lefolyás a lélegeztetőgép, a közepes lefolyás a sok köhögés (esetleg valami oxigénadás szükségessége), az enyhe lefolyás meg az, ami a kérdezőnek van.
2022. aug. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%

De, ez enyhének számít.

Rubofen?

2022. aug. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ugyanannyira gyakori, mint az eddigieknél. Én nagyon ritkán lázasodom be, eddig 2x volt 4 napig tartó, akkor nagyon durván beteg voltam. (Mindkettő 2020 elején, az első influenza, a másik lehet, hogy covid.)

Most covidos lettem, a láz volt az első tünet, más covid tünetem az elején nem is volt. A végén lett egy kis enyhe nátha. Viszont most 2 nap után elmúlt a láz, és vissza se jött. Nem volt túl magas amúgy, 38,7 volt a max.

2022. aug. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25%

Covid=oltás,ha még nem esett volna le.

Sok sikert,hamarosan megtudjátok,hogy az oltatlanoknak volt igaza.

2022. aug. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!