Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Köldök alatt megnyomom és...

Köldök alatt megnyomom és fáj, mitől lehez ez?

Figyelt kérdés

Sokszor nyomás nélkül is. Már elég jó ideje. Voltam hasi ultrahangon és negatív lett. Ahogy a vérképem is.


Az egész egy szorulás után indult, ami eléggé vérzett. Vérzést nem tudjuk mitől volt még mindig. Sebészeten voltam, volt RDV is. Semmi, most nem mentem sajnos vissza. Nem tudom fogadnak-e ha kontrollra vissza mennék. De nem az adott időpontban. Mert nálunk a sebészet is időpontos.


Elég keménynek érzem a hasam, nyomásra. Székletem van, gázok is.


Haziorvosom viszont nincs mert nyaral, és csak asszisztens van. Aki semmire nem jó.


2022. júl. 13. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:

A legfontosabb az hogy nyugodt legyél.

Nekem egyszer volt olyan bevertem a köldököm és nagyon sokáig bazira fájt és érzékeny volt. Időről időre jobb lett.


Ha van rendes székleted, nem mutatnak ki a műszerek semmit lehet ugyan ez a bajod ami nekem volt. Megerőltetted és emiatt fáj(lehet sérülés van ott ami gyógyul).


Dokit nyugodtan keresheted persze, csak ne pánikolj :)

2022. júl. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ügyelet mindig van. Vakbél is fájhat a köldöknél
2022. júl. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 hete fáj vagy több voltak vizsgálatok. Nem volt gyulladás a véremben. Akut hasi uh is negatív.
2022. júl. 14. 13:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Uhn nem lászik minden. Kérj beutalót ctre ha nem múlik

Kisebb sérv is lehet akár. Meg sok más dolog

2022. júl. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!