Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem tudom kipisilni magam?

Miért nem tudom kipisilni magam?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta kűzdők ezzel a problémával, mikor anya kicsiként elvitt orvoshoz vele annyit mondott neki a doki,hogy tanítson meg pisilni.

Lényegében hiába kell pisilnem először kb teljesen elkell lazuljak, máshogy venni a levegőt becsukni a szemem stb utána ha megindul pedig erőből kell préselnem,hogy ne álljon el és kijöjjön. Sokszor röhög rajtam a párom hogy összevissza feszítem a hasizmom. Ha nem préselek akkor eláll és bennem marad. De sokszor akaratlanul is bennem marad mert egy idő után azt érzem,hogy kiürült majd utána 10 percenként visszakell menjek mert pisilnem kell és egy kevés mindig tényleg jön még.

A vizeletemben sokszor van enyhébb gyulladás és sokszor kezelték is már.



2022. júl. 4. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az az enyhébb gyulladás pontosan hol van? Mert oké hogy a vizeletből ki lehet mutatni de nem ártana tudni hogy pontosan hol van és mi okozza, és ha kezelték de nem lett jobb akkor nyilván nem jártak sikerrel és akkor máshol kell keresni az okát a dolognak.

Ha ennyire ki kell préselned magadból akkor én arra tippelek hogy a záróm izommal van gondod de ez csak tipp. Vagy annyira megvan merevedve hogy nem tud ellazulni rendesen, vagy valami fejlődési rendellenesség van ami meggátolja a normál üreítést. Azt sem tartom kizártnak hogy ott valahol valami fel van dagadva ami szűkiti a hugycső járatot és emiatt megy nehezen, vagy be van szűkülve valamiért.


Menj el széppen a háziorvosodhoz és mondd meg hogy a probléma fennáll és valahová küldjön el hogy rendesen kivizsgálják és megoldják a problémát.

2022. júl. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyerekkorod óta 100+ orvost fel kellett volna keresni,míg ki nem derül, mi bajod van!
2022. júl. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!