Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire utalhat derék, ízület...

Mire utalhat derék, ízület fájdalom?

Figyelt kérdés

Tudom, orvos tud segíteni, de mégis kíváncsi vagyok, valaki volt már hasonló helyzetben.

Én évek óta nagyon derékfájós vagyok. Már túl vagyok sok kezelésen, egy ideig hat, utána vissza jön. Pár hete elég rossz a helyzet. A derekam nagyon fáj, nen folyamatos, de egyes helyzetekbe megneheziti az életem. Az a fájdalom lesugárzik a jobb combomba, és a bal lábfejem is elkezdett fájni. Sokszor rá se tudok állni. Elején azt hittem, elaludtam a lábam, de a fájdalom folyamatos. És e mellé jön, hogy a kezeim, ujjam ízületi fájdogálnak.

Házi orvoshoz ha fordulok, nem fog ki "nevetni"? Úgy félek mindig orvoshoz menni ipyen aproságokkal :/


2022. jún. 16. 11:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!