Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jart mar igy valaki az epejeve...

Jart mar igy valaki az epejevel?Epekovem van,ami eddig semmilyen tunetet nem okozott,idaig.tegnap elott kezdezz fajni az egessz hasam,beleim,tegnap mar csak jobb felol a majnel meg a hatam,meg n voltam " esznel",ma a jobb felemen minden fele szurkal

Figyelt kérdés
meg csak errol birok fekudni,kulonben uvoltok a fajdalomtol. De ma mar esznel vagyok,a gyomrom is korog,ez lehet jo jel.
2022. jún. 9. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:

próbálj most kicsit pár napig diétázni, valószínűleg kicsit elmozdult a kő.

Ha nem múlik, vagy azt veszed észre hogy besárgul a szemed vagy a bőröd akkor sürgősségi.

2022. jún. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt. Ki kell tapasztani, hogy milyen ételeket bírsz. Dietetikus segít, hogy milyen fűszereket lehet haszálni, illetve mi a kerülendő. A legfontosabb természetesen a zsírok, olajok kerülése, ezek hatására az epehólyag összehúzodik, hogy epét ürítsen a tápcsatornába, de neked ott a kő. Az ilyen "rohamok" 1-2 napig biztosan eltartanak, addig fájdalomcsillapító és görcsoldó. Ha besárgulna a szemed, bőröd, akkor sürgősségi azonnal. (ahogy előző írta) Végleges megoldást az epehólyag eltávolítása jelenti, nekem 5 éve vették ki, azóta gyakorlatilag megszűnt minden panaszom. Természetesen oda kell figyelni mit eszek, nem bír el mindent a szervezetem, hamar hasmenés alakulhat ki.
2022. jún. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. Egy picit besargultam,de n veszes.ma mindha mar jobban lennek piciket
2022. jún. 10. 08:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!