Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Colitis ulcerosás betegek, ti...

Colitis ulcerosás betegek, ti éreztétek már így magatokat?

Figyelt kérdés

Éreztétek már azt, hogy annyira rossz a közérzetetek, hogy fáj minden porcikátok, émelyegtek, gyenge a gyomrotok akármit is esztek, nem múlik. Közben a hányinger is kerülget? Mitől lehet ez?

Gyulladás miatt? Vér nincs, hasam nem megy, néha görcsölget.



2022. máj. 3. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt még ilyen. Régóta tart? Lehet más okozza.
2022. máj. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Változó, hogy milyen időközönként jön elő. Így nem is tudom kiszúrni, hogy na igen emiatt volt. A napokban voltam vérvételen, a vasam brutál alacsony. Egy ismerős aki szintén ilyen beteg, azt mondta, hogy amiatt van. Viszont ez se 100%-os. 1 napig tart csak, szóval ha a vas lenne akkor minden napom ilyen lenne. Nem látok összefüggést.
2022. máj. 5. 19:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Kb 1 éve benne vagyok egy Facebookon csoportban, ahol ilyen betegek vannak, és azóta jöttem rá, hogy mennyi járulékos bajjal jár ez a betegség. Pl én is azóta tudtam meg, hogy az izületi fájdalmak és a bőrszárazság is emiatt van nálam, szóval nem kizárt, hogy neked is emiatt van, de ha sokáig tapasztalod ezt azért beszélj az orvossal.
2022. máj. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!