Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi segít az aranyéren? Van...

Mi segít az aranyéren? Van bármiféle házi csodagyógymód? Már teljesen tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
1 hónapja egyszerűen egy napra nem tudtam elmulasztani az aranyeret. Természetesen belső aranyerem van. Pokolian szenvedek. Nagyon vérzik minden alkalommal. Esélyem sincsen javítani a helyzeten mert a következő alkalommal, hogy mosdóba kell mennem ismét rosszabb lesz ha valamit sikerült is javítanom. Krémek felejtősek, a kúpfelhelyezéstől is nagyon szenvedek és nem is segít semmit, detralex sem, próbáltam cickafarkfűteával borogatni, az némi megkönnyebbülést hoz, de nem javítja az sem érdemben. Orvoshoz rettetek elmenni.. Egyszerűen nem vagyok képes rá.

2022. márc. 26. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nincs más út az orvoson kívül, ha ennyire szenvedsz, ráadásul minden alkalommal nagyon vérzik. Szedd össze magad és kérj időpontot proktológushoz! Pár percnyi kellemetlenség sokkal jobb, mint hónapokig szenvedni a fájdalomtól...
2022. márc. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

22 évesen, az epehólyag eltávolításon volt aranyerem először.

Elmentem háziorvoshoz, kényes dolog volt róla beszélnem, pedig nem is vérzett, csak fájt.

Felírt egy kenőcsöt, aminek kamilla illata volt, de pár alkalom után segített.

Nincs mit tenni, orvoshoz kell fordulnod, ha nem akarsz műtétet utólag.

2022. márc. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem rajtam már most is csak a műtét segítene..
2022. márc. 27. 00:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor miért hallogatod az orvost?
2022. márc. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a válaszoló

20 éve apám evvel volt táppénzen x hétig

Végül nem lett műtét, elég volt az, amit az orvos felírt neki

2022. márc. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs. A házi gyógymódok csak enyhe eseteken segítenek. A tied nem az.
2022. márc. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek, hogy a te esetedben orvoshoz kell fordulni, de a krémek miért felejtősek? Nekem a kúp+krém mindig segít. A laza székletről is gondoskodni kell. A közhiedelemmel ellentétben nem elég a sok rost, ráadásul az sem mindegy, hogy milyen rost, pl ha csak salátát eszel, könnyen lehet, hogy kemény lesz a székleted. Egészséges mennyiségű olajra, zsiradékra is szükség van. Ajánlom kúraszerűen még a szilvalekvárt, illetve minden reggel ébredés után éhgyomorra egy evőkanál gyógyszertári paraffin olajat. A detralex pedig kiegészítésként szintén segít.
2022. márc. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!