Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegségre utalhatnak...

Milyen betegségre utalhatnak a panaszok?

Figyelt kérdés

Epehólyag eltávolítása után félévre rá ugyanúgy fáj jobb bordaív alatt, evés nélkül is.

Ha eszem, addig amíg ,,emésztek" addig rosszul vagyok. Bármit eszem, ez van. A cukrommal nincs ekkora probléma, (enyhe IR pár éve kiderült, azóta már nem vagyok túlsúlyos) konkrétan evés után elkezdek szédülni, nagyon levert és fáradt leszek, sokszor felmegy a pulzusom. Beleim gázosodnak, hangos bélmozgások vannak. Újabban a hasnyálmirigy környékén is, övszerűen. Konkrétan rosszabb minden. 2 db kő és gyulladt hólyag miatt operáltak.

A rothadó (bocsánat) szájszag mindig is tünetem volt, de egyre rosszabb. Ez az egyik legrosszabb tünetem a fájdalmak mellett, sűrűn depresszív vagyok miatta, sokszor élni sincs kedvem, de próbálok pozitív maradni. A bőröm szaga szúrós, mintha savas lenne... A számban sűrűn érzek keserű ízt. Természetesen visszamegyek a sebészhez. Anno gyomortükrözés negatív, viszont a nyelvem gombás, tehát felülfertőzödtem talán candidával, helicoval... Ezt egy maszek háziorvos diagnosztizálta, még folyamatban vannak a vizsgálatok.

Jól gondolom, hogy ez valami anyagcsere betegség lehet? Talán hasnyálmirigy? 10+ éve vannak problémáim, 7-8 éve vizsgáltatom, persze amit az anyagiak engednek, olyan ütemben... :( Konkrétan az egész életemet megkeseríti az állapotom... Valaki van így hasonló tapasztalatokkal? 24/L



2022. jan. 10. 04:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!