Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit javasolnátok?

Mit javasolnátok?

Figyelt kérdés

reggelire ettem egy banánt, utána 30 perccel edzettem egy kicsit megterhelőbben. miután lezuhanyoztam elkezdtem szédülni, de gondoltam csak leesett a vércukrom, sokszor elő szokott fordulni, valamint gyakori az is, hogy elájulok (vérvételen,szemészeten,kardiológián, szinte mindenhol voltam, semmit nem találtak csak vashiányos vagyok, vas tablettát szedek)

szóval azt gondoltam, hogy ez megint csak egy kisebb rosszullét, de mikor 10 perc után se múlt el, lefeküdtem

bevettem egy algopyrint mert nagyon fájt a szemöldököm vonalában a szemem fölött/mögött a szemem

ezt olyan 5 perc múlva ki is hánytam, azóta szinte 15 percenként szabályosan hányok, izzadok, remegett mindenem, semmi erőt nem éreztem a testemben.

dél után sikerült aludnom olyan 3 órát, utána jól éreztem magam, viszont az előbb megint hánytam

még a gyógyszer se marad meg bennem azzal a 2 korty vízzel, így nem tudom mihez kezdjek

a tanácsokat, esetleg tapasztalatokat megköszönném



2021. dec. 27. 19:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!