Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Emésztetlen krumpli a székletben?

Emésztetlen krumpli a székletben?

Figyelt kérdés

Két napja ettem krumplit és miután elmentem wc re, akkor emésztetlenül ott volt benne, tegnap sült krumplit ettem és az is ott volt benne..


Hozza tartozik egy ideje szarakszik a belem.. illetve wc után .. elkezd kellemetlenül

Mozogni a belem és szédülés is jön rám… de most ez a krumpli aggaszt :(.



2021. nov. 25. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
EZ CSAK ANNYIT mutat, hogy a kaját nyeled, mint kacsa a nokedlit, de nem rágod meg alaposan, ami szükséges lenne ahhoz, hogy az emésztörendszered normálisan tudjon müködni.
2021. nov. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy egészben nyelné a sültkrumplikat. Érdemes lenne megkeresni egy gasztroenterológust.
2021. nov. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es: Bocs, de ha valaki PÉPPÉ (vagy majdnem) rágja az ételt, az útólag nem fog összeállni az eredeti formájára! Ha konkrét darabokat talál, akkor azokat úgy nyelte el.
2021. nov. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát , azért nem egyben nyelem le őket … máskor is ugyan így ettem és semmi ilyen nem volt..


Ráadásul nem szédültem székelés után , és nem éreztem azt mintha éhes lennék😅

2021. nov. 25. 08:24
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
Refluxod nincs véletlenül?
2021. nov. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincs, voltam tükrözésen.
2021. nov. 28. 18:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!