Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Chron vagy IBS?

Chron vagy IBS?

Figyelt kérdés

Volt két éve kb egy Béltükrözésem mivel fogytam pár kilót és kicsit fájt a hasam.Gyulladásos területeket látott elmondása szerint. Tükrözés után nem volt székletem hashajtóval sem. Az akkori doki azt mondta hogy chron beteg vagyok felírt egy csomó antibiotikumot amit önkényesen nem vettem be egy idő után, kemény diétát akart betartatni velem. Bármi bajom volt mindent a chronra fogtak. Majd rá egy évre egy neves kórházban egy egyetemi tanárhoz kerültem (más probléma miatt),aki átnézte a leleteket és mondta: "itt valami nem stimmel". Felhívott egy gasztroenterológust (aki valami docens) és egy tükrözésben állapodtak meg. A tükrözés alapján,és a lelet alapján bélbetegség kizárható volt. Az itteni doki által felírt gyógyszert leállították. Semmit se szedek,semmi diétát nem tartok jelenleg,és semmi tünetem nincs 1 éve lassan. Étvágyam kiváló,semmit nem fogytam,keményen tudok edzeni,puffadás nincs,székletem mindennap van nem nyálkás nem véres. Hasfájás egyáltalán nincs.


Létezik olyan hogy volt chron betegségem és hirtelen eltűnt?



2021. nov. 9. 23:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!