Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bőr égő érzése lázas állapot...

Bőr égő érzése lázas állapot előtt? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Valakinek még van ilyen? Hiába keresek rá bárhol, semmit nem találok róla. Amikor már lázas vagyok, elmúlik. Úgy kell elképzelni, hogy pl annak idején, mikor iskolában jártam, semmi, de tényleg semmi bajom nem volt, annyi, hogy éreztem, hogyha hozzáérek a bőrömhöz, az fáj, mindenhol. Mondtam is anyunak, hogy én másnap nem fogok iskolába menni, mert beteg leszek. Pár órával rá tényleg be is lázasodtam. Már felnőtt, családos ember vagyok, még mindig fennáll ez, most pont ebben a helyzetben vagyok,hogy még az is kellemetlen, hogy a ruha hozzáér a bőrömhöz, szóval valószínű beteg leszek. Ezért jutott eszembe a kérdés, illetve mert még mindig nem találtam rá választ, hogy ezt mi okozhatja.

2021. szept. 11. 18:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!