Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » COVID oltás óta tapasztalt...

COVID oltás óta tapasztalt valaki valamilyen tünetet vagy próblémát? Volt valamilyen negatív következménye?

Figyelt kérdés
Nem arra vagyok kíváncsi, hogy az immunválasz kinek mennyire volt erős, hanem, hogy az oltás óta előjött-e valami probléma, ami folyamatosan/visszatérően fennáll? És Amit az oltásra vezettek vissza, hogy attól lehet, mert előtte nem volt? Ki mit tapasztalt?

2021. aug. 24. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Elég sok embernél okozott mellékhatást az oltás. Facebook csoportok (pl "Pfizer mellékhatások" 65ezer tag), covidos, oltásos cikkek alatti hozzászólók, youtube-on is találsz, blogot is vezetnek róla stb. Persze, ahol lehet, ott működik a cenzúra, törlik, tiltják azt, aki meg mer szólalni, hogy baja lett tőle.
2021. aug. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%

A világon semmi. És ez igaz az összes oltott ismerősömre is.

Hozzáteszem, az oltás nem garantálja, hogy innentől makkegészséges leszel, ettől függetlenül is kialakulhatnak valakinél problémák.

2021. aug. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Semmit, pedig 3-at kaptam Pfizerből és mindegyik előtt és után másnap rommá edzettem magam 😅

28/L

2021. aug. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Keresztanyukám szomszédjának leállt mind a két veséje két Pfizer után. Az egyik dialízis után újra is kellett éleszteni. Ez volt május végén. Azóta is javulgat.
2021. aug. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
3-as vagyok, sajnos a legújabb adatok szerint extrém ritka esetben glomerulonephritist és myocarditist okozhat. Kérdés, hogy a leállt vesejű nőnek korábban milyen vesefunkciója, esetlegesen (rejtett) betegségei lehettek. Orvosként dolgozom, naponta több 10 beteget látok el, zömmel oltottak, egyiküknél sem jelentkezett semmilyen érdemi oltással összefüggésbe hozható betegség.
2021. aug. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
#5 28 éves orvosként lánynak ítéled magad, nem nőnek. Ez kicsit gyanús. Állatorvos esetleg, nem ember orvos. Ennyiből én is ide írhatnám, anonim oldalon, hogy orvos vagyok, fogok 2 szakszót és írhatom azt, amit akarok. Minimum százezren vannak, akiknek oltás után hirtelen egy rejtett betegség alakult ki, meghaltak, vagy maradandó egészség károsodásuk lett. Persze egyik eset sem függ össze az oltással. Áá, nem.
2021. aug. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
#6 vagyok. A minimum százezer ember Mo-ra vonatkozik. Világszinten több millióan vannak.
2021. aug. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
nekem magas vérnyomás, magas pulzus, fáradtság, insomnia
2021. aug. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%

Kettő Pfizer. Semmi.


Családban mindenféle oltás van. Senkinek semmi baja.

2021. aug. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
24%
2 Pfizer, az égvilágon semmi.
2021. aug. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!