Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Bementem ma egy boltba ahol volt klíma de nem volt hideg, egyáltalán nem fáztam, siettem is és max 10 percet tartózkodtam bent. Az igaz, hogy a kinti forróságból mentem be de egy vastagabb anyagú póló volt rajtam, kint pedig nem izzadtam meg. Kijöttem a boltból és elkezdett folyni az orrom. Gyorsan hazaértem (10 perc kb szintén) olyan tüsszögő roham jött rám mint még soha. Elkezdett mégjobban folyni az orrom, meg csavart, tüsszentés, orr fújás.. azthittem tart egy kis ideig aztán abba marad, de ez kb délelőtt volt és azóta fújom az orrom..

Most akkor a klímától megfáztam vagy valami allergia vagy mi lehet? Ilyen gyorsan kialakul a nátha?



2021. júl. 9. 01:12
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Allergia lehet.
2021. júl. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát az remek lesz, sose voltam allergias.
2021. júl. 9. 02:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, most az lettél.
2021. júl. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a klima fújt ki valamit, nem tartottak karban, Te meg beszippantottad. Nem feltétlenül marad így, ha kiürül sz orrodból, nem jelentkezik többé, hacsak nem járkálsz abba a boltba.
2021. júl. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!