Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mellfájdalom de mi lehet az oka?

Mellfájdalom de mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Helló már kb 4hónapja érzem ezt a mozgàsra fàjó érzést a mellkasomban attól függ hogy melyik oldalon fekszek/fordulok

Mozgásra erősödik.

Ha levegőt veszem akkor nem érzem hogy fàj.

Szedek Magnéziumot ami segít de csak akkor ha reggel és este szedem naponta. (Doktor írta fel)

Ha pedig abba hagyom akkor megint előjön.

A másik pedig hogy ha nagyon fáradt vagyok ezek az érzések meg 2x-erezödnek ha pedig ki alszom magam akkor nem annyira fáj. De ha elfáradok pl este van akkor erősödik. Volt olyan nap hogy nem éreztem egyáltalán másnap megint vissza jött.


Amit észre vettem ha nagyon elfáradok és szedem a levegőt akkor nyílal a hasam felett miközben megyek vagy ülök és ez nagyon megíjeszt ilyenkor befekszem az àgyba. (Lehet hogy a levegő oda szorul)


Karjaim is gyengék és hamar elzsibbadnak ha rá tàmaszkodom. Kell neki 1 perc kb mire helyre jön.


Válaszokat előre is köszönöm.



2021. ápr. 23. 09:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!