Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Súlyzózás után magas pulzust...

Súlyzózás után magas pulzust mértem. Belefér még? Meg is ijedtem, remegés jött rám.

Figyelt kérdés

Keveset mozogtam mostanság, nincs kedvem sehova menni, munkahely nuku a covid miatt, home-officeban dolgozgatok számítógép előtt, így punnyadós életet élek.


DE, ma elővettem a súlyzókat és elkezdtem edzeni, bár nem esett jól, mert fáradt voltam, így lehet túlerőltettem magam.


Csináltam karra 3 ismétlást 3x8 majd fűrészelést 1-1 sorozatot 7-7 mindkét oldalon. Guggolást is csináltam 5-öt majd azt éreztem kidobom a taccsot és elfáradtam.

Nagyon gyorsan vert a szívem, megmértem a vérnyomásom 158/81 volt és a pulzus 128.

Kellett 5 perc mire lement 102-re majd negyed óra múlva már 83 volt. Azóta 75 körül van, de fáradt, álmosnak érzem magam, a vérnyomásom most 118/69.


Egyébként epilepsziás vagyok, de nem szedek gyógyszereket. Lehet esetleg köze a pulzushoz? Sosem volt eszméletvesztéses rohamom, csupán más testi tünetek jöttek elő.



2021. márc. 21. 19:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális.
2021. márc. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!