Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már egy jó ideje nem kapok...

Már egy jó ideje nem kapok rendesen levegot,mitol lehet?

Figyelt kérdés
Neha jobbyneha rosszabb,neha annyira rossz,hogy mar alig tudom elviselni. Tudom,masnak nem tunik olyan nagy problemanak,de nagyon kellemetlen tud lenni,neha mar sirni tudnek miatta. Ugy erzem nem tudok elegendo levegot beszivni. Probalok nagy levegot venni,de nem sikerul. Ha lefekszek akkor szinte egyaltalan nem erzem ezt. Nem tudom mitol lehet. Volt mar valakinek hasonlo?

2021. febr. 1. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az orvosi ügyeletet és kérj tőlük tanácsot! Nehézlégzéssel nem szorakozunk. Jobbulást
2021. febr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Jó ideje."

Fél óra, másfél éve?

"Sírni tudnék miatta."

Na, azt pont nem, mert a szervezetednek szüksége lenne az oxigénre, nem hagynák a motoros funkciók, hogy ilyenre pacsáld a kevés oxigént.

Pánikbetegség, stressz?

2021. febr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mit takar a joideje?

Lehet Covid, lehet kronikus betegseg, es lehet szorongas, stressz miatti hiperventillacio. Tudat alatt felszinesen vett levegotol legszomjunk lesz. Ellazulas utan asitozas es enyhul.

2021. febr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2 hete tart.:/
2021. febr. 1. 19:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!