Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meddig lesznek nyitva a sulik...

Meddig lesznek nyitva a sulik januártól?

Figyelt kérdés
Nem tudom megállapítani, hogy rosszabb vagy jobb, javult e már a helyzet a vírussal kapcsolatban, mert mindenhol mást írnak, nem lehet eligazodni. Szerintetek meddig maradnak nyitva januártól az iskolák? Lehetséges hogy még átállunk a digitális oktatásra megint? Mi a véleményetek?

2020. dec. 28. 23:24
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
61%
ha 5 év múlva rákos leszel és bele is halsz, akkor soha nem fog kiderülni, hogy még 5 év múlva mi lett volna, ha beoltatod magad...de mind1, te vagy az okosabb XD
2020. dec. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
61%
Úgy van forgasd ki a szavaim, az értelmi szinted ennyire futja :D
2020. dec. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%

a te értelmi szinted meg ott van, hogy valami olyantól rettegsz, ami lehet nem is fog bekövetkezni. :D ami még nem bűn, de hogy ezt még terjeszted is és próbálsz másokat erre rávenni...


én nem győzködök senkit, hogy oltassa be magát, veled ellentétben, viszont azt elvárom, hogy akárhogy is döntenek, ne utólag hisztizzen, ha végül az jön ki, hogy nem neki volt igaza.


én simán bevezetném azt, hogy amikor már 100%-ra mondható, hogy biztonságos, akkor legyen fizetős az oltás. aki meg eleve azt mondta, hogy nem kell oltás, mert anélkül is elmúlik, az ne is kérhesse...:D


úgy könnyű okoskodni egy névtelen oldalon, hogyha később bebizonyosodik, hogy tévedtél, akkor szabadon változtathatsz a véleményeden és senki nem is fogja tudni, hogy előtte az ellenkezőjét toltad...

2020. dec. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem azért a tudósok értik a dolgukat, mindennek van kozkázata, de a kisebbet kell nézni. A legjobb amit tehetünk hogy beoltjuk magunkat
2020. dec. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
46%
Ezt már többször kiveséztük, hogy a lógás miatt vagytok ilyen "nagyon aggódóak" a saját és mások egészsége iránt. Mars tanulni!
2020. dec. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
56%
#25 milyen lógás? attól hogy nem kell bejárni, én tanulok, sőt sokkal hatékonyabban.
2020. dec. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
24%
#26 Persze, én meg Bill Gates vagyok. :D
2020. dec. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
68%
ne hidd el ha akarod, attól még így van
2020. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Még nem elérhető széles körben a vakcina és egy darabig nem is lesz, kb nyár végére lesz mindenki beoltva, illetve nyáron valószínűleg felélegezhetünk és ezt nem én mondom hanem szakemberek.
2020. dec. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Na mizu?:D
2021. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!