Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ejszakai labzsibbadas mitol...

Ejszakai labzsibbadas mitol lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap este a combom kulso resze elkezdett zsibbadni.. Nem opyan veszes deegijedtem. Olyan mint miutan nagyon elzsibbad es mar a mulo zsibbadas erzes.. Ezutan elegge megijedtem akkor mar ereztem az egesz bal labamban. 28an megyek orvoshoz...de addog ha valaki tapasztalt ilyet meselne róla? Nagyon meg vagyok ijedve. Egyébként sem alszom hetek ota. Elfekudtem a hatam, foleg a nyakam. Ezután szedultem, érzékeny volt a látásom.. Majd miutan epp ereztem tegnap hogy elmult alig vartam hogy egy jot aludjak erre jott a labzsibbadas.. Hozza kell tennem, hogy miutan eloszor elfekudtem a kanapen az egesz testemet elkezdtem szedulni let napig ami aztán egy panikrohamban csucsosodott ki (legelso volt).. Összefügghetnek ezek psziches alapon is? Eleg nagy teher van most rajtam lelkileg. Januarban megyek pszichologushoz is... De felek hogy az inzulinrezisztenciam alakult at sulyos cukorbetegsegge. Van esetleg valaki akinek hasonló talasztalata van vagy jartas a temaban. A zsibbadas enyhen de meg mindig tart.. Kiveve ha setalok.
2020. dec. 25. 07:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, összefügghetnek pszihés alapon is, a pánikroham tünetei közé tartozik a szédülés és a zsibbadás is (egyszer nekem is volt és ugyanúgy terjedt szét a lábamon, mint ahogy leírtad). Ha stresszelsz, az pont ilyen tüneteket okoz.

Sok szerencsét!:)

2020. dec. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jajj köszönöm ez úgymond megnyugtat, mert mar mindenfele daganatot vizionaltam mar magam elott es hergelem vele magam... De aztan mindig az nyugtat meg, hogy psziches. Ugyis megyek kivizsgalasra de igy legalabb picit nyugodtabb vagyok. Köszönöm :)
2020. dec. 25. 07:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy megnyugodtál:)

Egyébként, amikor nekem voltak ilyen jellegű panaszaim, akkor csináltattak vérvételt és MR vizsgálatot, ha szükségesnek találják, rajtad is fognak. Tehát nyugi, az első amit ki fognak zárni, az a daganat.:)


1-es voltam

2020. dec. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hjajj nagyon remélem. Gyerekkoromban volt egy visszatero remalmom. Boldogan szokkelve mentem a jardan majd hirtelen egy vaskaput levagtam elem ami megakadalyozott abban, hogy tovabb menjek.. Es akkor egy ferfi hang annyit mondott szigorú hangon :AGYDAGANAT!

Ezert is felek.. Meg azert vagyok stresszes mert Anyukamnak tudodaganata van es szerintem mostanra felgyulemlett a sok stressz.

2020. dec. 25. 10:24

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!