Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A nyáron lecsenghet a járvány...

A nyáron lecsenghet a járvány ha nemlesz tovabbra se ellenszer? Éa ha lecseng összel visszajöhet?

Figyelt kérdés

#Koronavirusjárvány
2020. máj. 11. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Már májusban le fog csengeni, csak nézz rá a statisztikákra, rohamosan csökken az új fertőzöttek száma, és az új elhunytak száma. Május vége fele szerintem itt már jó eséllyel 0-5 közé tehető új fertőzötteket fognak regisztrálni, júniusban pedig már majdnemhogy minden a régi lesz. Szerintem pont ez miatt lett ősszel mégegy hullám, ami még pusztítóbb lehet, mivel most minden ország oldja fel a korlátozásokat. Nagyon sietnek. Csak nem tudom hova! Világjárvány van! csak ezt nem veszik észre. Ősszel már azt se fogjuk tudni mi az a koronavírus, pont ezért fog újra elterjedni a világban. Mert addigra totál mindent feloldanak az okos emberek.
2020. máj. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Igen, nyárra vége lehet, de a tudósok ősszel a második hullámra számítanak.
2020. máj. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ami már biztosan látható: ennek az egésznek nagyobb a füstje, mint a lángja. Őszinte részvétem az idős, beteg emberek családtagjainak, de az áldozatok többsége jó eséllyel egy sima influenzát sem élt volna túl. Sokkal inkább aggódom azok miatt, akiknek az életét most még meg lehetne menteni, mert az a kis hasfájás még nem áttétes daganat miatt van. Csak hát most inkább mégsem megy el orvoshoz. És szolidáris vagyok a munkájukat elveszítő emberek és a csődbe ment/csőd szélén tántorgó vállalkozások miatt is. Ha ősszel visszatér a járvány, és a világ kormányai ugyanilyen hisztérikusan kezelik, annak beláthatatlan következményei lesznek. (A kellemetlenség elkerülések érdekében: figyelem, ez egy magánvélemény, senki ne foglalkozzon vele, irányadóként kizárólag az Operatív Törzs tájékoztatóit figyeljék.)
2020. máj. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Itt az ősz, COVID-19 itt van újra :D bocs, nem hagyhattam ki
2020. aug. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Xd
2020. aug. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a véleményem, mint május 14-én volt.
2020. aug. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 egyetértek. A francia elnök is megmondta, hogy hülyeség bezárkózni újra, és ő nem fog. A csehek is el szeretnék kerülni. Csak a mi kormányunk hisztizik továbbra is.
2020. aug. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1esnek igaza lett
2020. okt. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én vagyok az egyes, szerintem a második hullám egyértelmű volt hogy lesz ősszel
2020. okt. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!