Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy győzzem le a gyógyszertől...

User026 kérdése:

Hogy győzzem le a gyógyszertől való félelmet?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek...

Egy kis méretű tablettát sem vagyok képes lenyelni. Ha meglátom már attól rosszul vagyok de ha tudom hogy be kell vennem akkor egesz nap ezen stresszelek. Ha pedig el jön az ideje akkor remegek, hanyom kell, öklendezek, fázok,sírok, minden bajom van. Nem félek semmilyen mellékhatásátol egyszeeűen csak a bevételtől irtózok. Nagyon szeretném legyőzni mert ebből később komopy problémáim lehetnek, illetve az utazast sem birom es igy gyogyszert sem tudok rá bevenni. Előre is nagyon köszönöm a segítséget!


2020. ápr. 29. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szedjél rendeszesen valami vitamintablettát, minden nap, akkor megszokod.
2020. ápr. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban a patikaban kaphato ostyadarabba hajtogattak be, es ma mar nehez elkepzelnem, de ugy konnyu volt lenyelni. Csuszott.
2020. ápr. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jarvany utan kene egy terapeuta, akar hipnozissal, akar egyszerubb modszerrel helyretenne benned ezt a rettegest. Addig mast nem tudok mondani, mint hogy meg kell probalni. Gyakorolnieg tenyleg vitaminokkal lehet, csak nehez elkepzelnem, hogy le birnad gyozni. Ez a hozzavezeto felelem az, ami utan elkerulhetetlennek latod a rosszulletet.
2020. ápr. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem kiskoromban, mikor gyakorlatilag belém kellett imádkozni a gyógyszert, az segített, ha egy kanál vízbe beleraktuk, azt gyorsan bevettem a számba, és ittam rá egy korty folyadékot. Így nem éreztem, hogy tabletta van a számban, mivel a kanál víz tetején úszott.
2020. máj. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!