Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüdőgyulladás mikor gyógyul...

Tüdőgyulladás mikor gyógyul meg? 3-4 hete azzal küzdök.

Figyelt kérdés
Vagyis szerintem, mert nátha tunetek, meg iszonyú hátfájás, szűrás, mellkasi fájdalom, ami nem múlott, már kicsit jobb. Se rendelés, se teszt, se ellátás nélkül kell kibírnom...
2020. ápr. 21. 15:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Elhisszük hogy nem tesztelnek. Ez a realitás.


Egyébként a halottak számából reálisabban lehet becsülni a járvány kiterjedését. Amúgy izolálni úgysincs pénz Magyarországon, tehát ez nem egy ázsiai vagy nyugat-EU jóléti társadalom. Ez nem egy német fekete metál BMW hanem egy széteső rozoga szekér.

2020. ápr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

...de rajtad a teszt sem segít.


A leírtak alapján enyhe panaszaid vannak, maradj vele otthon. Főleg ha javult.


A COVID gyógyulása 7 hét is lehet.

2020. ápr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, hogy nincs orvos, akit fel tudsz hívni. Van ügyeletes háziorvos, aki a szokásost helyettesíti, vagy a körzetet ellátja, ha a rendes háziorvos akadályoztatva van. Meg van ügyelet, kórház is. És ki mondta, hogy vírusos? A tüdőgyulladást okozhatja baktérium, sőt, általában az okozza, írnak fel e-receptre a panaszaid alapján antibiotikumot, köptetőt és talán még rendbe is jönnél. De nehogy felvedd ám a telefont! Na, pontosan ebbe lehet belehalni. Nem a vírusba, nem a baktériumba, hanem ha valaki nem képes kikezeltetni a betegségét!
2020. ápr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Ha miattam karanténban leszünk, én nem érem meg a végét...


Van, telefonon tudom hívni, de ki már nem jön, sokat tud így. Főleg, hogy rendelési időben is elérhetetlen!

2020. ápr. 21. 17:47
 15/17 anonim ***** válasza:

"Egyrészt nem feltetlenül jár magas lázzal, és koránt sem halálos minden esetben, nem vagyok idős, sem beteg!"


A koronavírus nem azonos a tüdögyulladással!

A koronavírusra igaz, hogy nem mindig jár magas lázzal, és nem mindig halálos,

a tüdögyulladásra viszont igen, ha nem kezelik! NEm véletlen volt a penicillin/antibiotiukum felfedézése elött egy tüdögyulladás egyenlö azzal, hogy meghal a beteg.

2020. ápr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Pedig orvps mobdta nekem, hogy nem feltétlenül jár magas lázzal a tüdőgyulladás, sokszor észre sem veszik! Egyébként ő neki sem volt az!


Meg abban is tévedsz, mert van vírusos és baktériumos tüdőgyulladás, csak antibiotikumot előbbi esetben megelőzésre adnak a felülfertőződés miatt!


De ez nem változtat a helyzetemen.... Annyira gáz, sok más betegség van, nem csak korona, most ő rájuk magasról tesznek... De a gyanúsakat sem tesztelik...

2020. ápr. 21. 22:30
 17/17 A kérdező kommentje:
Én ezt nem bírom tovább....
2020. ápr. 22. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!