Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A járvány miatt elvileg csak...

A járvány miatt elvileg csak 3ig lehetnek nyitva az ettermek, a mi varosunkban viszont mindegyik ugyanúgy nyitva van?

Figyelt kérdés

Sőt az edzotermek sem zártak be...

Tudok valakinek szólni?



2020. márc. 17. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
A rendelet ma lép életbe. Még nincs 15 óra.
2020. márc. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ma reggel óta hatályos
2020. márc. 17. 09:14
 3/6 A kérdező kommentje:
És kiírtak mindenhova hogy ők váltózatlanul nyitva vannak
2020. márc. 17. 09:14
 4/6 anonim ***** válasza:
19%
Az az ő felelősségük. Ők takarítanak, ők fertőtlenítenek. A németeknél az éttermek elvileg egész nap nyitva vannak. Kicsit túl van lihegve ez az egész. Még ha kolera vagy pestis vagy spanyolnátha volna! Tiszta röhej!
2020. márc. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Reggel írtad ki a kérdést, persze, hogy még nyitva volt minden, hiszen még most sincs 3 óra..

Egyébként én étteremből szoktam rendelni házhoz szállítással, most hívtam fel őket, hogy van-e változás. Azt mondták nincs, ugyanúgy este 7-ig adhatok le rendelést, mint eddig.

2020. márc. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös: igen, meg is mondták, a rendelésre nem vonatkozik, csak a helyben fogyasztásra.
2020. márc. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!