Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 4 hónapja slájm van letapadva,...

4 hónapja slájm van letapadva, és sem a köptető, sem a köhögés nem segít. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Inhalálok is, egyfolytában fújom az orrom, már orvosnál is voltam emiatt és azt mondták, hogy valószínűleg allergia. Felköhögni meg sehogy nem tudom, csak néha jön fel egy kicsi, és már nagyon zavar, hogy nem tudok nyelni rendesen, meg folyamatosan nyomja a nyelőcsövem,és a köhögéstől meg csak rosszabb lesz. Emiatt vagyok minden nap szomorú, és már komolyan nincs kedvem miatta semmihez mert nem tudok rendesen beszéln, nyelni, meg semmi és már barátaimat is zavarja szerintem, hogy mindig rossz kedvem van. Mit csináljak? Valahol nem szívják mondjuk le nekem a váladékot sürgősen?

2020. márc. 11. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg allergia? Tudd meg biztosra, mert nem maradjatsz ilyen bizonytalanságban. Nem tudom milyen orvosnál voltál, de gondolom fül-orr gégész is látta. Háziorvos beutalhat allergia vizsgálatra is. Fizetős is van persze, az nem tudom mennyibe kerül.
2020. márc. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd át a szobát, meg az ágyat ahol alszol, nincs e penész.
2020. márc. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ugyan ez van nálam is, nekem is allergiát mondanak rá, jövőhéten megyek allergia vizsgállatra l.


Köhögni szoktál?

2020. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyanez, 5 hónapja. Picit jobb, mint amikor elkezdődött, de korántsem múlt el. :(

Nekem volt inhalatív allergia panelom, full negatív lett.

Engem mondjuk az is aggaszt, hogy mi van ha erre jön rá a rohadt koronavírus.

Írj, ha veled van valami fejlemény.

2020. márc. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szia meddig tartott? ugyanebben vagyok hörghuruttól, érzem a letapadt váladékot és folyton köszörülöm a torkom
jún. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!