Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mit jelent a leletemen?

Ez mit jelent a leletemen?

Figyelt kérdés

Hasi uhm volt ,hugyuti panaszok moatt ami mar par honapja tart.( suru vizelesi inger )

A leletemen az all: vese norm nagysagu , benne kojel nem lathato, hugyholyag ep konturu,mersekelten telt.


2019. dec. 25. 08:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy a veséd normális nagyságú, benne kőjel nem látható, húgyhólyag ép kontúrú, mérsékelten telt.
2019. dec. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Normális minden, és épp nem kellett pisilni!
2019. dec. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Az erdekelt h ez normalis e . Mert nem volt meh ilyen uhm es senko nem mondott semmit.15L

Csak par honapja volt egy felfazasom es azota megmaradt az inger es ezert kellett.

Utana olvastam a neten hogy hugyholyag daganat is lehet.

2019. dec. 25. 08:38
 4/14 anonim ***** válasza:

Használj ékezeteket, írj érthetően és bízz az orvosi leletben. Az interneten három perc alatt az én jelenlegi (nem túl laza) kis bronchtisemből kétoldali tüdőrák lenne, ha elolvasnék minden baromságot. Mire jó hergelni magad hülyeségekkel? Hipochonder vagy?


A sűrű vizelési iner egyébként ezer okú lehet, pl. az egyik oka az alkat, a másik a sressz. Nem kell hozzá még felfázni sem.

2019. dec. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább agydaganat lesz ez...
2019. dec. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

4, vagy ha kicsi a hólyagod, mint nekem! Amúgy nekem is van többször a téli időszakban, hogy akár óránként menni ke pisilni (persze, nem csíp, fáj stb, csak felfáztam), ilyenkor tolom a tőzegáfonya teát meg asszem walurinal tabletta a neve!

Próbáld ki te is.

2019. dec. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem értem ehhez a negatív lelethez hogy jön hozzá a daganat. Másrészt azt sem értem,hogy ezt a leletet miért kell magyarázni.
2019. dec. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A méhedet gondolom a húgyhólyag teltség miatt nem vizsgálták meg,ehhez kevés folyadék volt benne. A beutalón ez nem is volt kérdés, ezt majd a nőgyógyász megvizsgálja.
2019. dec. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az ia rajta van hogy admexum elteres nelkul . Uterus norm szerkezetu ennyi
2019. dec. 25. 12:16
 10/14 anonim ***** válasza:

Se a veséddel, se a hólyagoddal, se a méheddel, se a petefészkeddel nincs semmi gáz.


Orvosként azt tanácsolom, hogy fogyassz minimum 2 liter folyadékot naponta lehetőleg szénsavmentes vizet, ezen kívül kerüld a nagyon füszeres ételeket, továbbá már valaki írta a tőzegáfonyát azt is meg lehet próbálni szedni.

2019. dec. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!